-Star Britney -
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

-Star Britney -


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sugestii despre forum

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Blondutsa
Admin
Blondutsa


Numarul mesajelor : 74
Varsta : 30
Data de inscriere : 06/01/2009

Sugestii despre forum Empty
MesajSubiect: Sugestii despre forum   Sugestii despre forum EmptyMier Ian 07, 2009 5:03 pm

Ai vreo sugestie pt forum? Spune-o aici. :P
Sus In jos
https://star-britney.forumgratuit.ro
`Jocker~Smile`

`Jocker~Smile`


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 29
Data de inscriere : 17/01/2009

Sugestii despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii despre forum   Sugestii despre forum EmptySam Ian 17, 2009 2:42 pm

Ti-asi sugera sa faci lungimea titlului obligatoriu mai mica...ca cea actuala trb sa contina 10 litere ai putea sa o faci de 3 sau 5 pentru ca alfel trb sa adugam *** sa altele
Sus In jos
mary_kiss

mary_kiss


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 28
Data de inscriere : 17/01/2009

Sugestii despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii despre forum   Sugestii despre forum EmptySam Ian 17, 2009 3:36 pm

[Sa mai faci un forum unde sa postam scanuri din reviste...]->rezolvat
Miczoreaza iconitele de la mezsaje noi nu sunt mesaje noi etc..
Sus In jos
`Jocker~Smile`

`Jocker~Smile`


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 29
Data de inscriere : 17/01/2009

Sugestii despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii despre forum   Sugestii despre forum EmptyDum Ian 18, 2009 8:43 pm

ma gandeam sa facem un avatar personalizat pe care sa-l aiba fiecare membru inregistrat care nu are avatar, ideea mi-a venit cand am vazut mesajul de la cealalta moderatore, si cum se poate asa ceva pe forumgratuit m-am gandit sa existe si pe acest forum, daca este de acord cu ideea mea, dar nu sti sa pui avatarul...just PM me Sugestii despre forum 203236

inca o ideea care mi-a venit pe moment sa facem ranguri...ca vad ca nimeni nu are rang nici moderatorii si nici admini. Daca vreti le pot face eu si m-am mai gandit ca fiecare rang sa aiba numele unei melodii in oridinea aparitiilor astfel incat un membru cu putine posturi sa aiba rangul cu numele unei melodii mai vechi de-ale lu brit

al treilea edit al acestui post...ma gandeam sa promovam forumul prin reclame pe alte forumuri...cine e cu mine?
Sus In jos
mary_kiss

mary_kiss


Numarul mesajelor : 70
Varsta : 28
Data de inscriere : 17/01/2009

Sugestii despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii despre forum   Sugestii despre forum EmptyDum Ian 18, 2009 11:07 pm

Black Blood a scris:
ma gandeam sa facem un avatar personalizat pe care sa-l aiba fiecare membru inregistrat care nu are avatar, ideea mi-a venit cand am vazut mesajul de la cealalta moderatore, si cum se poate asa ceva pe forumgratuit m-am gandit sa existe si pe acest forum, daca este de acord cu ideea mea, dar nu sti sa pui avatarul...just PM me Sugestii despre forum 203236

inca o ideea care mi-a venit pe moment sa facem ranguri...ca vad ca nimeni nu are rang nici moderatorii si nici admini. Daca vreti le pot face eu si m-am mai gandit ca fiecare rang sa aiba numele unei melodii in oridinea aparitiilor astfel incat un membru cu putine posturi sa aiba rangul cu numele unei melodii mai vechi de-ale lu brit

al treilea edit al acestui post...ma gandeam sa promovam forumul prin reclame pe alte forumuri...cine e cu mine?
eu te sprijin cu tot.. ai niste idei bestiale iar cu reclama putem incerca si la reviste
Sus In jos
Blondutsa
Admin
Blondutsa


Numarul mesajelor : 74
Varsta : 30
Data de inscriere : 06/01/2009

Sugestii despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii despre forum   Sugestii despre forum EmptyMar Ian 20, 2009 10:22 am

Super idee Black Blood . !

Incercam Sugestii despre forum 194574 Sugestii despre forum 194574 Sugestii despre forum 194574
Sus In jos
https://star-britney.forumgratuit.ro
*ellena*

*ellena*


Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 06/01/2009

Sugestii despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii despre forum   Sugestii despre forum EmptySam Feb 21, 2009 10:11 pm

parerea mea este ca ar trebui sa micsorezi putin iconitele de la "Mesaje Noi" si "Nu sunt mesaje noi"..mi se par cam mari..
Sugestii despre forum 248983 ..
si Joker..ai niste idei interesante :D:X
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sugestii despre forum Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii despre forum   Sugestii despre forum Empty

Sus In jos
 
Sugestii despre forum
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-Star Britney - :: WELCOME :: Forum-
Mergi direct la: